The Office 1kg (650 CZK)

Doporučte

Popis produktu

RUMOVÉ PRALINKY, MALINA, BERGAMOT

SLOŽENÍ 
3/4 Brazil André Sanchez (Catuai & Mundo Novo / natural)
1/4 Ethiopia Banko Gotiti (Heirloom / Natural)

Dlouhou dobu pouze podpultová záležitost pro firemní klientelu, ale nový koronavirus vše změnil. Hlavně to, že OFFICE už není nutně místo mimo domov, vždyť spousta z vás pracuje doma z obýváku v pyžamu. A tak jsme si řekli, že vám půjdeme naproti! 

Takže, ať už jsi na homeofficu, podnikáš z domu, chceš s kolegy pít něco lepšího než je současně ve vaší kanceláři k dispozici, a nebo jsi jen o tomhle blendu zatím neslyšel, neváhej a ber! Ke všemu co děláme přistupujeme stejným metrem, a tak i tento blend je omni roast (vhodný na filtr i espresso) a chutí laděný podle nás. Je pravda, že už jenom výběrem zrn jdeme vstříc spíš nižší kyselosti, mohutnějšímu tělu a plné sladkosti s možná silnější hořkostí než jsi u nás zvyklý, ale i tak tohle kafe podle nás málo koho urazí. Navíc obstojně funguje i na automatických kávovarech.

Hlavní myšlenkou je, že v tomto blendu využíváme také tzv. 2nd Grady, druhou jakost zrn vytříděných z microlotů, které můžete najít v naší produkci. V praxi to znamená, že to jsou zrnka např. menší velikosti nebo o nižší hustotě s cuppingovým skóre kolem 80 bodů. Nicméně pocházejí od stejného farmáře, ze stejné sklizně, ze stejných keřů jako ty zrna, která dosáhnou vyšších bodů a dostanou se tak i do běžného line upu jednodruhových káv (85+). A proč to děláme? O tomhle bychom se mohli rozepsat do dlouhého článku, ale vše vychází ze základní myšlenky Underdog projektu a tou je podpořit konkrétní farmáře co nejvyšší měrou. A věřte, že pokud má možnost prodat kávu nám a ne na lokálním trhu, dostane za ni zaplaceno podstatně víc, nemusí hledat více kupců a společně můžeme vzájemný obchod pouze rozvíjet dál rok za rokem. UDRŽITELNOST, to je pilíř, o který se chceme hlavně opřít. 

Takže jednoduše si to shrňme:Ty ušetříš nemalé peníze a dostaneš super kafe, kterým ještě navíc podpoříš dobrý záměr - WIN WIN! 

Pokud bys měl zájem o velkoobchodní odběr pro tvůj kancl, ozvi se nám na martin@rebelbean.cz a domluvíme si podrobnosti.

Zrnková pražená káva

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace