My Daily Mix #6 250g (290 CZK)

Doporučte

Popis produktu

ACAI, ČERNÝ BEZ, SUŠENKA...


SLOŽENÍ
40% Ethiopia Bookkisa (Gibirinna & Serto (74110 & 74112) / natural)
40% Peru Jaen (Catuai & Mix / washed)
20% Colombia Silvio Lopez (Castillo, Colombia, Typica / washed)


Váhali jsme dlouho jestli vůbec chceme míchat. Ale došlo nám, že jo! Vy jste chtěli stálost, my si chceme hrát. A směs je přesně to hřiště, na kterém jde obojí!

Na prvním místě je pro nás profil. Na jednu stranu je hodně o plné sladké chuti, ale zároveň nechybí ovocné aroma a příjemná acidita. Představte si lívance, kde každá vrstva je namazaná jinou marmeládou. Nuda rozhodně nehrozí. Výhoda blendu je právě v jeho komplexnosti. A to je přesně ono!

Stejně jako ostatní naše kávy i tato je omni roast. Proto se nemusíte omezovat jenom na espresso. Pijeme ho u nás na batch brew skoro každé ráno.

Ale první, co po příchodu do práce zapínáme není kávovar, ale sound systém. Muzika i kafe prostě patří do každého dne! A tuhle kávu, kterou zrovna držíte v rukách nejlépe definuje náš na míru ušitý playlist. Ve své podstatě je to taky blend, jen místo kávy mícháte různé styly hudby. Některá složka je sladší, jiná zase ostřejší. Na jeho tvorbě se podílel celý náš team a spolu s blendem se bude vyvíjet i tenhle soundtrack. Tak konečně přestaňte ladit jen mlýnek a nalaďte i Spotify!

Playlist My Daily Mix #6 naladíš na Spotify zde.


MDM není jenom kafe, je to životní styl. Začínáme muzikou, ale kam nás to zavede, to sami netušíme. Tak se svezte s námi!

Pokud chceš kávu namlít, dej prosím vědět do poznámky jakou přípravu preferuješ.

Pražená zrnková káva

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace