Likérové víno & výběrová káva v dárkovém balení (399 CZK)

Doporučte

Popis produktu

Víno a káva k sobě mají velmi blízko v ohledech pěstování, zpracování a také chutí. Dezertní likérové víno mělo v historii vždy své místo na stolech v kavárnách, v dnešní době je to spíše raritou. To bychom však společně chtěli změnit. Výrobě tohoto typu vína se v ČR věnuje jen hrstka lidí a Vinařský dvůr J. Stávek rozhodně patří k nejlepším z nich.


Lokus červený

Lokus červený je likérové víno vyrobené fortifikací kvasícího moštu hroznovým destilátem. Výraz vína je zajímavou kombinací vyššího obsahu přírodního hroznového cukru a kabernetového buketu, který v dochuti doplňuje jemné čokoládovo-pražené aroma dubového dřeva. 

Káva  Rebelbean

Vzhledem k sezónovosti naší nabídky doplňujeme balení vždy některou z aktuálních káv, která se senzoricky nejlépe hodí k Lokusu. Snažíme se přednostně vybírat kávy zpracované suchou metodou, protože díky ní získá káva hutnější a sladší tóny.


Balení obsahuje 50g kávy a lahev fortifikovaného vína 0,5l. Kompletace probíhá ručně. V případě zájmu o větší počet kusů kontaktuj přímo na martin@rebelbean.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace